fbpx
Loading

Szkolenia

Zamów szkolenie, które naprawdę się przyda.

Bądź pewny, że Twoi ludzie nie wyjdą od nas jedynie z nowym długopisem
i notesem.

szkolenia

Doskonała kadra szkoleniowców i trenerów

Swoje doświadczenia zdobywaliśmy (i ciągle zdobywamy!) podczas wieloletnich studiów, szkoleń trenerskich i coachingowych, a przede wszystkim podczas codziennej pracy.

Dodatkowo, możemy pochwalić się międzynarodowymi certyfikatami.

Specjalistyczna wiedza poparta wieloletnią praktyką

Specjalizujemy się w branży fashion, perfumeryjno-kosmetycznej, akcesoriów (biżuteria) oraz szeroko pojętej sprzedaży, w której “siedzimy” od ponad 20 lat.

Efektywny i sprawdzony sposób przekazywania wiedzy

Wiemy, jak prowadzić szkolenia, aby ludzie na nich obecni zapamiętywali jak najwięcej, a przede wszystkim - potrafili wykorzystać pozyskaną wiedzę.

Nasze zajęcia w 80% opieramy na pracy warsztatowej, która doskonale rozwija kompetencje i pomaga budować świadomość biznesową.

SZKOLENIA

Szyte na miarę

Idealnie odwzorowujące czego Ty, Twój zespół, jak i cały Twój biznes oczekujecie od zajęć mających poprawić stan Waszej wiedzy oraz wzmocnić kompetencje.

Realizujemy szkolenia związane z zarządzaniem salonami sprzedaży, rekrutacją oraz rozwojem pracowników, jak i szeregiem innych czynników odpowiadających za Twój sukces w branży retail i nie tylko.

ŚRODOWISKO PRACY

Przyjazne i bezpieczne

Tematyka, metodologia czy przebieg naszych szkoleń, są zawsze w pełni dopasowywane do konkretnych celów, jakie chcesz osiągnąć.

Dbamy zarówno o najwyższej jakości warstwę merytoryczną, jak i o to, aby na naszych szkoleniach było po prostu przyjemnie.

Naszym celem jest bowiem to, aby każdy z uczestników wychodził nie tylko z nowymi umiejętnościami, ale także z uśmiechem na twarzy.

Nasze flagowe szkolenia to:

ZARZĄDZANIE SALONEM SPRZEDAŻY

Od sprzedawcy do wirtuoza

To szkolenie przygotowaliśmy z myślą o nowo mianowanych menedżerach, którzy dysponują potencjałem, aby w przyszłości objąć funkcje kierownicze, jednak którzy już teraz pragną uzupełnić swoją wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi i kierowania salonem sprzedaży.

Twoje korzyści:

  • Jako uczestnik tego szkolenia zdobędziesz kompleksową wiedzę związaną ze wszystkimi kluczowymi kompetencjami i umiejętnościami menedżerskimi.
  • Nauczysz się planowania, wyznaczania celów, delegowania zadań, monitorowania postępów, motywowania, rozwijania potencjału współpracowników, a także oceny ich pracy.
  • Zbudujesz pewność siebie i przede wszystkim rozwiniesz tzw. świadomość Twojej roli menedżera i nauczysz się funkcjonowania w relacjach menedżer - pracownik czy menedżer - cały zespół.

TAJNIKI SUKCESU SPRZEDAŻY

Jak osiągnąć cele sprzedażowe w salonie sprzedaży

w dobie Internetu i Amazona

To szkolenie zostało przez nas opracowane z myślą o nowych i dopiero tworzących się zespołach salonów sprzedaży. Zarówno tych rozpoczynających swoją przygodę w handlu detalicznym, jak i tych, którzy chcą pogłębiać już posiadaną wiedzę.

Twoje korzyści:

  • Będąc uczestnikiem tego szkolenia zdobędziesz wiedzę dotyczącą posiadania kluczowych kompetencji i umiejętności sprzedażowych.
  • Nauczysz się teorii, a także przećwiczysz w praktyce takie zagadnienia, jak: nawiązywanie relacji z klientami, budowanie ich zaufania, walka z obiekcjami, cross- i up-selling, czy chociażby zamykanie sprzedaży.
  • Pozyskasz kompleksową wiedzę z zakresu Customer Service i Customer Experience, która dodatkowo uzupełni Twoje umiejętności sprzedażowe.
  • Rozwiniesz swoją świadomości biznesową oraz zbudujesz pewność siebie – cechy, które realnie przełożą się na Twoje wyniki sprzedażowe.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Telefon

MASZ PYTANIE?

Email

Szkolenia sprzedażowe Opole – warsztaty, rozwój kompetencji

Tworzymy, przygotowujemy, a następnie przeprowadzamy szkolenia, których celem jest realne wsparcie rozwoju Ciebie oraz Twoich pracowników. Większą część z nich poświęcamy na praktyczne wykorzystywanie wiedzy, do czego wykorzystujemy sprawdzoną formę warsztatową. Oferując nasze szkolenia sprzedażowe czy te związane z rozwojem kompetencji menedżerskich, dostarczamy faktycznych wartości, które mają realny wpływ na rozwój sprzedaży, jak i całego biznesu.

Łączymy teorię z praktyką, dzięki czemu nasze szkolenia sprzedażowe, szkolenia kompetencji menedżerskich, szkolenia z obsługi klienta, jak i inne są wartościowe, a co za tym idzie - przekładają się na osiągane wyniki.

Shopping Basket