fbpx
Loading

Lupo Verde

Twoja agencja marketingowa

Bądź pewny, że podejmujesz współpracę z prawdziwymi profesjonalistami.

logo-color-big

Wyznaczamy nowe trendy w marketingu!
Nasze najważniejsze cechy to:

Lojalność

Uważamy, że nie jest możliwe osiągnięcie maksymalnego potencjału działając dla konkurencyjnych firm. Dlatego dajemy Ci gwarancję, że u nas nie spotkasz swojej konkurencji!

logo-black

Doświadczenie

Nic co robimy nie jest dziełem przypadku. Każde działanie jest poparte doświadczeniem naszych pracowników oraz doskonałą znajomością branży.

Kompleksowość

Wyznajemy zasady marketingu 360°. Nie ograniczamy się do pojedynczych punktów obsługi marketingowej. Z nami granice się zacierają.

Kreatywność

Jesteś znudzony szablonowymi rozwiązaniami? Z nami nie musisz się martwić o brak nowych pomysłów i rozwiązań, oprócz tych sprawdzonych mamy jeszcze sporo asów w rękawie.

Szczerość

Zawsze stawiamy na szczerość. Powiemy Ci jeśli coś można zrobić lepiej nawet jeżeli początkowo Ci się to nie spodoba! Uważamy, że szczerość to podstawa obsługi marketingowej mimo, że tak wiele firm o tym zapomina.

Współpraca

Stawiamy na rozmowę. Tylko dzięki niej nasze działania przekładają się na konkretne wyniki. Ty najlepiej znasz swoją firmę dlatego bez Twojego zaangażowania żadna kampania czy strategia nie odniosą pełnego sukcesu. My o tym wiemy i otwarcie o tym mówimy.

Kim na pewno nie jesteśmy...

Czarodziejami

Do każdego zlecenia zawsze podchodzimy przede wszystkim w realny sposób. Jeżeli prowadzisz warzywniak – zapewne nie uczynimy z niego drugiego Amazona. Analizujemy, sprawdzamy, weryfikujemy i badamy.

Wszystko po to, aby dać Ci rozwiązania, które działają i które da się wdrożyć 😊.

Potakiwaczami

Fakt, że nam płacisz nagle nie sprawi, że za każdym razem będziemy przystawać na proponowane przez Ciebie pomysły i rozwiązania.

Naszym celem jest dowożenie realnych wyników, które wpływają na Twój biznes. Jeśli wiemy, że coś jest do d... i nie zadziała, w żadnym razie tego nie wdrożymy!

Chcesz mieć dobry marketing? Musisz nam zaufać i z nami współpracować!

Nudziarzami bez celu

Nasza praca nie jest dla nas przykrym obowiązkiem, który trzeba spełniać przez 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu. Nie chodzimy do pracy, bo musimy, a dlatego, że chcemy. Chcemy realizować ciekawe projekty, rozwijać się, dowozić wyniki.

I wiesz co? Właśnie to robimy!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Telefon

MASZ PYTANIE?

Email

Shopping Basket