fbpx
Loading

Eventy

Spraw, aby eventy zapadały
w pamięci naprawdę na długo.

Zyskaj pewność, że Twoje wydarzenie stanie się niezapomnianym przeżyciem.

eventy

OBSŁUGUJEMY EVENTY

Dla Centrów i Parków Handlowych

Zasady są następujące:
Ty powierzasz nam “rozruszanie” Twojego obiektu.
My tworzymy dla Ciebie w pełni dopasowane działania promocyjne, dzięki którym klienci będą walić drzwiami i oknami.

Opracowujemy, a następnie organizujemy wydarzenia mające na celu ściągnąć nowych klientów, uatrakcyjnić ich wizytę w Twoim parku lub centrum handlowym, a przede wszystkim w realny sposób przełożyć się na sprzedaż (i tym samym zadowolić Twoich najemców). Robimy to poprzez organizację wystaw, eventów oraz innych przedsięwzięć, które są po prostu ciekawe. Dysponujemy gotowymi propozycjami, jednak z przyjemnością tworzymy również wydarzenia “szyte na miarę”.

Twoje korzyści:

  • Świetny i angażujący event zorganizowany do A do Z
  • Wsparcie dedykowanego managera, który będzie czuwał nad całym wydarzeniem zarówno przed, w trakcie, jak i po jego zakończeniu.
  • Badanie zadowolenia wśród klientów podczas trwania eventu (takie badanie możemy przeprowadzić również wśród najemców).

ORGANIZUJEMY

Imprezy firmowe

Zasady są takie:
Ty dajesz nam wolną rękę na zorganizowanie niezapomnianego eventu dla Twojej firmy.
My robimy dokładnie to, co do nas należy, czyli wydarzenie, które wszyscy Twoi pracownicy oraz kontrahenci zapamiętają na długo.

Planujemy atrakcje, czuwamy nad przygotowaniem oraz przebiegiem całego wydarzenia, którego celem może być zacieśnianie więzi w pracy, lepsza integracja zespołów lub po prostu “podlizanie się” kontrahentom. Robimy to poprzez zapewnianie ciekawych gier, różnorodną tematykę imprez, no i oczywiście odpowiedni catering - zarówno jedzenie, jak i picie %.

Twoje korzyści:

  • Świetna impreza zorganizowana tak jak należy.
  • Wsparcie dedykowanego managera, który będzie czuwał nad całym wydarzeniem zarówno przed, w trakcie, jak i po jego zakończeniu.
  • Pewność, że Twoi pracownicy / kontrahenci wyjdą z tego cało i z uśmiechem na twarzy.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Telefon

MASZ PYTANIE?

Email

Organizacja wydarzeń i eventów Opole – imprezy komercyjne, firmowe i integracyjne

Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających i na pozór “szalonych” wydarzeń. Na co dzień aktywnie wspieramy centra oraz parki handlowe w dostarczaniu niezapomnianych wrażeń wszystkim odwiedzającym je gościom.

Organizujemy wystawy, pokazy czy prezentacje. Dodatkowo, w swojej ofercie posiadamy pełną obsługę imprez firmowych - wydarzeń integracyjnych dla pracowników, jak i kontrahentów. W ramach tej działki organizujemy świetne zabawy, poczęstunki i wiele innych. Wszystko po to, aby dostarczać niezapomniane wrażenia wszystkim gościom naszych eventów.

Shopping Basket